Please use this identifier to cite or link to this item: https://library.megu.edu.ua:9443/jspui/handle/123456789/2715
Title: Провноваження слідчого при обранні, зміні та скасуванні заходів забезпечення кримінального провадження
Other Titles: Investigator’s powers in the course of imposition, change, or revoking of measures to ensure criminal proceedings
Authors: Зіньковський, І. П.
Zinkovskyy I. P.
Keywords: кримінальне провадження
слідчий
повноваження слідчого
скасування заходів забезпечення кримінального провадження
запобіжні заходи
повноваження слідчого
заходи забезпечення кримінального провадження
кримінально-процесуальний примус
кримінальний процес
забезпечення кримінального провадження
Issue Date: 2019
Publisher: Національний Університет «Одеська юридична академія»
Citation: Зіньковський І.П. Провноваження слідчого при обранні, зміні та скасуванні заходів забезпечення кримінального провадження : дисертація на здобуття наук. ступ. ... спец. ступеня доктора філософії за спеціальністю 081 «Право» / І. П. Зінковський ; Нац. у-т «Одеська юридична академія». - Одеса, 2019. - 300 с.
Abstract: Дисертація є першим у науці спеціальним комплексним дослідженням повноважень слідчого при обранні, зміні та скасуванні заходів забезпечення кримінального провадження. У дисертації досліджено доктринальні підходи до категорії «заходи забезпечення кримінального провадження», зокрема, у аспекті співвідношення із категорією «кримінально процесуальний примус»; доведено, що елемент примусу у процесуальних діях може мати: а) основний характер і зовнішнє спрямування (як правило, щодо забезпечення належного виконання особою її кримінально процесуальних обов'язків); б) допоміжний характер, який є супутнім для реалізації мети процесуальної дії. Визначено критерій виокремлення заходів забезпечення кримінального провадження та корегування їх нормативного переліку, яким є основний характер примусу, що має самостійне і зовнішнє спрямування і стосується забезпечення належної поведінки особи при виконанні кримінально процесуальних обов'язків різного спрямування, і полягає в обмеженні прав та свобод особи. Сформульоване визначення заходів забезпечення кримінального провадження це регламентовані нормами кримінального процесуального законодавства із дотриманням вимог «якості закону» кримінально процесуальні засоби, які мають характер примусу самостійного і зовнішнього спрямування, що полягає в обмеженні прав та свобод особи, які застосовуються на підставах, умовах та в обсязі, співмірних меті забезпечення дієвості кримінального провадження. На основі виділеного критерію запропоновано наукову модель системи заходів забезпечення кримінального провадження та доповнення до КПК щодо її забезпечення кримінального провадження та доповнення до КПК щодо її нормативного закріплення.
URI: https://library.megu.edu.ua:9443/jspui/handle/123456789/2715
Appears in Collections:Актуальні проблеми прокурорської діяльності

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2019 Диcертація Зіньковського.pdf
  Restricted Access
4.6 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

Admin Tools