Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://library.megu.edu.ua:9443/jspui/handle/123456789/2917
Назва: МЕХАНІЗМ ДОКАЗУВАННЯ У ЦИВІЛЬНОМУ СУДОЧИНСТВІ = The mechanism of proof in civil proceedings
Інші назви: дисертація
Автори: Штефан, А. С.
Shtefan, A. S.
Ключові слова: механізм доказування
доказове право
доказування
пізнання
принципи доказування
норма цивільного процесуального права
процесуальний юридичний факт
цивільні процесуальні правовідносини
докази
стадії процесу доказування
mechanism of proof
evidence law
proving
adversarial principle
principles of proof
rule of civil procedural law
procedural legal fact
civil procedural relations
evidence
stages of the process of proving
Дата публікації: 2020
Видавництво: Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Бібліографічний опис: Штефан А. С. Механізм доказування у цивільному судочинстві : дисетрація на здобуття наук. ст. ... за спец. 12.00.03 «Цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право» (081 – Право) / А. С. Штефан ; Київ. нац. у-т ім. Тараса Шевченка. - Київ, 2020. - 470 с.
Короткий огляд (реферат): За результатами дисертаційного дослідження розроблено концепцію механізму доказування у цивільному судочинстві у взаємозв’язку між положеннями чинного законодавства України, сучасними доктринальними вченнями та проблемами правозастосовної практики в умовах оновленого процесуально-правового регулювання. Сформульовано поняття доказування як різновиду пізнання, яке поєднує розумову і практичну (процесуальну) діяльність його суб’єктів, спрямоване на досягнення відповідності між обставинами справи та висновками суду щодо цих обставин і здійснюється за допомогою доказів у визначеній законом процесуальній формі. Визначено мету доказування – досягненні істини у справі, під якою слід розуміти відповідність між встановленими обставинами та висновками суду щодо цих обставин. Встановленню підлягають обставини, на підставі яких суд може здійснити кваліфікацію правовідносин у справах позовного провадження, встановити наявність права вимоги у справах наказного провадження, наявність відповідних фактів у справах окремого провадження. Обґрунтовано, що суб’єктами доказування є учасники справи і суд, функції якого в доказовій діяльності зумовлені потребами правосуддя та включають обов’язкове дослідження доказів і їх оцінку, сприяння учасникам справи у витребуванні і забезпеченні доказів, а у передбачених законом випадках також ініціативні дії суду в доказуванні.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://library.megu.edu.ua:9443/jspui/handle/123456789/2917
Розташовується у зібраннях:Цивільне право та процес

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
2020 65851440.pdf
  Restricted Access
3.04 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора