Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://library.megu.edu.ua:9443/jspui/handle/123456789/3761
Назва: СТАРША ПРОФІЛЬНА ШКОЛА: КРОКИ ДО СТАНОВЛЕННЯ
Інші назви: Методичні рекомендації
Автори: Сеїтосманов, А.
Фасоля, О.
Мархлєвскі, В.
Ключові слова: Про освіту
модель старшої школи
профільна освіта
старша профільна школа
реформування старшої школи
профільна освіта в Польщі
профільна освіта в Україні
впровадження профільного навчання
міжмуніципальний освітній округ
Дата публікації: 2019
Видавництво: Київ
Бібліографічний опис: Старша профільна школа: кроки до становлення .: метод. рекомендації / А. Сеїтосманов, О. Фасоля, В. Мархлєвскі. — Київ, 2019. — 52 с.
Короткий огляд (реферат): Новий Закон “Про освіту”, який набув чинності у вересні 2018 року визначив і модель старшої школи, яка має стати трьохрічною та профільною. Профільна освіта, яка не є абсолютно новим явищем для української освітньої системи, на превеликий жаль, не стала всеохоплюючою для старшої школи, яка функціонує сьогодні. Саме тому організація ефективної старшої профільної школи є одним із викликів, який уже стоїть і за декілька років стоятиме ще гостріше перед українським суспільством загалом та українською освітньою спільнотою зокрема. Саме тому маємо завчасно готуватися до майбутніх змін, щоб ризики були як найменшими, а помилки - як найрідшими. Серйозним викликом організації функціонування старшої школи є наявність контингенту здобувачів освіти. Саме кількість здобувачів освіти у старшій школі зумовить те, що організувати функціонування ліцеїв, як самостійних юридичних одиниць, буде можливе не в усіх адміністративно-територіальних одиницях. Досі залишається на порядку денному питання рівня управління (регіональний і/або місцевий) мережами старших шкіл. Автори цього видання спробували знайти відповіді на наступні питання: • З якими головними проблемами створення старшої школи зіштовхнулась система освіти України? • Які ключові здобутки системи профільного навчання Польщі можуть бути корисними для України? • Чому організацію профільного навчання необхідно розглядати як невід’ємну складову регіональної Стратегії освіти? • Як вимірювати потенціал закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня щодо організації ефективного профільного навчання? • На якому рівні (регіональному/субрегіональному/міському/місцевому) ефективніше організовувати профільне навчання? • Як організувати профільне навчання в умовах відсутності в одній чи кількох громадах необхідного контингенту здобувачів освіти? Яка нормативно-правова база для цього потрібна та яким є їх алгоритм дій? Цільова аудиторія: Керівники органів управління освітою місцевих рад, районних і обласних адміністрацій, фахівці методичних служб та інститутів післядипломної педагогічної освіти.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://library.megu.edu.ua:9443/jspui/handle/123456789/3761
Розташовується у зібраннях:Дидактичні аспекти викладання історії та правознавства в профільній школі

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
2019.pdfСтарша профільна школа: кроки до становлення5.96 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора