Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://library.megu.edu.ua:9443/jspui/handle/123456789/4237
Назва: Особливості функціонування медіаринку України в умовах війни (лютий-вересень 2022 року)
Інші назви: Peculiarities of the functioning of the media market of Ukraine in conditions of war (February–September 2022)
Автори: Гоцур, О.
Ключові слова: media market in conditions of war
printed publications
digitization
social networks
advertisers
business models
медіаринок в умовах війни
друковані видання
диджиталізація
соціальні мережі
рекламодавці
бізнес-моделі
Дата публікації: 2022
Видавництво: Communications and Communicative Technologies
Бібліографічний опис: Гоцур О. Особливості функціонування медіаринку України в умовах війни (лютий-вересень 2022 року) / О. Гоцур // Communications and Communicative Technologies. - 2022. - Вип. 2. - С. 47-53.
Короткий огляд (реферат): У науковій розвідці здійснено аналіз стану медіаринку в Україні, зокрема ринку друкованих медіа останніх двадцяти років. Виокремлено кризові періоди розвитку медіа, особливу увагу звернено на пандемію COVID-19 та на період сучасності, який переживає держава з 24 лютого 2022 р., — повномасштабне вторгнення Росії в Україну. Війна обумовила нову конфігурацію масмедійного ринку України, на якому змогли втриматися не всі друковані видання та, навіть, потужні медіагрупи, наприклад, «Медіа Група Україна». Визначено специфіку загального стану медіаринку, відстежено зміни його розвитку в умовах російсько-української війни. Звернено увагу на роль соціальних мереж та інтернет-медіа в загальній конфігурації інформаційного ринку. За допомогою проведеного опитування, де ключовим було питання «Звідки отримують споживачі інформацію під час війни», з’ясовано, що саме соціальні мережі стали основним джерелом інформації для українців після 24 лютого 2022 р. При цьому перевірка інформації є обов’язковою діяльністю для споживачів. Необхідність перевірки інформації зумовлена чинниками, що викристалізувалися внаслідок відповідної державної інформаційної політики в час війни: 1) активна централізована інформаційна кампанія держави; 2) позиціювання спільного марафону телеканалів «Єдині новини» як рупора офіційних повідомлень та єдиного джерела правдивих новин; 3) на всіх офіційних державних ресурсах, українських громадських освітніх платформах, в «Єдиних новинах» були проведені інформаційно-просвітницькі кампанії, мета яких — навчити громадян виявляти фейки, неправдиві повідомлення; 4) уперше за історію незалежності у воєнних умовах створено Центр протидії дезінформації, який збирає й спростовує неправдивий текстовий та аудіовідеоконтент.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://library.megu.edu.ua:9443/jspui/handle/123456789/4237
Розташовується у зібраннях:Медіаменеджмент

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
2022-Osoblivosti_funkcionuvanna_mediarinku_Ukraini_v_um.pdfОсобливості функціонування медіаринку України в умовах війни (лютий-вересень 2022 року)601.51 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора