Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://library.megu.edu.ua:9443/jspui/handle/123456789/2712
Назва: Прокуратура України та країн-членів Європейського Союзу: порівняльне дослідження
Інші назви: Prosecutors Ukraine and countries of the European Union: a comparative study
Автори: Хорсуненко, О. В.
Horsunenko, O. V.
Ключові слова: прокуратура України
Європейський Союз
прокуратура
моделі прокуратури
прокуратура країн-членів ЄС
Європейська прокуратура
функції прокуратури
статус прокурора
спеціалізовані прокуратури
Спеціалізована антикорупційна прокуратура
військові прокуратури
реформування прокуратури
Дата публікації: 2018
Видавництво: Національний університет "Острозька юридична академія"
Бібліографічний опис: Хорсуненко О. В. Прокуратура України та країн-членів Європейського Союзу: порівняльне дослідження : дисертація на здобуття наук. ступ. ... спец. 12.00.10 «Судоустрій; прокуратура та адвокатура» (081 – Право) / О. В. Хорсуненко ; І-т держ. і права ім. В.М. Корецького ; Нац. акад. наук У-ни. - Київ, 2018. - 224 с.
Короткий огляд (реферат): Дисертаційна робота є першим у вітчизняній юридичній науці монографічним порівняльним дослідженням діяльності прокуратури України та країн-членів Європейського Союзу. Актуальність здійснення комплексного компаративістського аналізу прокуратури України та країн-членів Європейського Союзу, а також дослідження проблем реформування прокуратури України у контексті досвіду європейських країн обумовлено також станом наукової розробленості проблеми. Незважаючи на існування у вітчизняній та зарубіжній юридичній науці значної кількості робіт, присвячених дослідженню організації та діяльності органів прокуратури, проблемам її реформування, спробу прямої постановки і комплексної монографічної розробки проблеми компаративістського аналізу прокуратури України та країн-членів Європейського Союзу, а також проблем реформування прокуратури України у контексті досвіду європейських країн зроблено уперше. В існуючих працях із цієї проблематики головним чином домінує країнознавчий підхід, що не дозволяє зробити більш комплексних узагальнень.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://library.megu.edu.ua:9443/jspui/handle/123456789/2712
Розташовується у зібраннях:Актуальні проблеми прокурорської діяльності

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
2018Diss.pdf
  Restricted Access
1.91 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора